Pasja - Spotkanie sympatyków oraz uczestników maratonów pieszych, rajdów ekstremalno - przygodowych, imprez na orietację oraz wypraw i podróży.

Losowa Fotka

PATRONATMEDIA
Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 387
-> Najnowszy użytkownik: Abel59Y0177915

Konkurs Foto

O imprezie 2012

Pasja - potocznie hobby, ulubione zajęcie, któremu człowiek chętnie i dobrowolnie się oddaje...

(Info: Wolna encyklopedia Wikipedia )


 

Zainspirowany festiwalami organizowanymi w innych miastach Polski, spotkaniami ludzi, którzy dzielą się swoimi przeżyciami oraz bliskimi mojemu sercu rajdami, postanowiłem zaprosić na swoje podwórko przyjaciół, znajomych oraz osoby o podobnych zainteresowaniach, którzy mogliby zaprezentować własne osiągnięcia, wyczyny i pasje.

 

Kiedy w 2001 roku zaproponowano mi i mojej małżonce prowadzenie pracowni turystycznej w Młodzieżowym Domu Kultury, bez dłuższego namysłu przyjęliśmy ofertę. Przez kilka lat w wolnych chwilach snuliśmy się z młodzieżą pokazując im okolice Stargardu i województwo. Często wyciągaliśmy ich, choć na chwilę, z miejskiego zgiełku, a dzięki uczestniczeniu w rajdach poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi z różnych zakątków Polski. Wraz z upływem czasu pracownia turystyczna przekształciła się w Stargardzki Klub Orientacji 15 Południk, a nasza działalność skupiła się (jak sama nazwa mówi) na uczestnictwie i organizowaniu imprez na orientację. Naszemu synowi już od najmniejszych lat staramy się zaszczepić miłość do podróżowania. To dla mnie taki powrót do dzieciństwa. Wędrówki po górach, spływy kajakowe, beztroskie wyprawy donikąd, które przekształciły się w niesamowitą podróż zwaną byciem rodzicem.

 

 

Teraz, kiedy stery prowadzenia Klubu przejmują młodsi koledzy i koleżanki, znalazłem wreszcie czas na realizację pomysłu i zapraszam wszystkich na Spotkanie sympatyków oraz uczestników rajdów, wypraw i podróży "PASJA", podczas którego chcielibyśmy zainteresować wszystkich niezdecydowanych lub nieświadomych nowymi możliwościami spędzania wolnego czasu na łonie natury. "Pasja" to spotkanie, na które zostaną zaproszeni jednocześnie uczestnicy jak i sympatycy rajdów, wypraw i podróży. "PASJA" ma na celu przedstawienie, mieszkańcom goszczącego je miasta jak i przybyłym osobom, zalet i możliwości spędzania w taki sposób wolnego czasu oraz prowadzenia zdrowego i fascynującego trybu życia. Podczas imprezy odbywać się będą projekcje filmów, prezentacje slajdów, wystawa zdjęć o tematyce związanej z organizowanym spotkaniem.

Wygenerowano w sekund: 0.03
944,743 unikalne wizyty