Pasja - Spotkanie sympatyków oraz uczestników maratonów pieszych, rajdów ekstremalno - przygodowych, imprez na orietację oraz wypraw i podróży.

Losowa Fotka

PATRONATMEDIA
Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 387
-> Najnowszy użytkownik: Abel59Y0177915

Konkurs Foto

Wyniki Konkursu FOTO 2013!

Nagroda I:  Paweł Adamek (Sucha Beskidzka)  "Historia Pewnego Kadru"

Nagroda II: Henryk Dąbrowski (Chociwel) "Okno na Świat"

Nagroda III: Mariusz K. (Stargard) "Widok z Balonu"

 

Organizatorzy i Jury bardzo gratulują wszystkim autorom, zwycięzkich zdjęć. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony i uczestnictwa w kolejnych edcjach konkursu Foto. 

Marek Kudyba - Japonia

Marek Kudyba opowie o swojej podróży do kraju kwitnącej wisni - Japonii.  据え置き式基礎 リパーロ グッドデザイン賞受賞のご案内

PASJA - 14 grudnia 2013 w JAZZ Bar Spotkanie

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę w Jazz Bar Spotkanie na ul. Warownej 9 w Stargardzie Szczecińskim odbędzie się nasze spotkanie Pasja - rajdy, wyprawy, podróże. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich chętnych. Zaczynamy o godzinie 14:00. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor!

Agata Włodarczyk i Przemek Bucharowski wraz ze swoim psem...

Agata Włodarczyk i Przemek Bucharowski wraz ze swoim psem - Diuną kroczą ze wschodu na zachód Himalajów Garhwalu. O własnych siłach, niskim kosztem, bez wsparcia z zewnątrz, pokonują ponad 500km, 12 himalajskich dolin… I ich trekking niespodziewanie przerywa wypadek Agaty…  Przedstawiamy kolejnych gości na naszym festiwalu którzy opowiedzą o swoich wyprawach w towarzystwie Diuny. 

Maciek Nieścioruk o swojej wyprawie...

Maciek Nieścioruk, to pierwszy gość który na naszym festiwalu zaprezentuje swoją wyprawę do Norwegii. Niesamowite krajobrazy, dzikość tamtejszego terenu i doliny wypełnione stadami reniferów. "Jotunheimen to nie koniec świata..." jednak tylko tam mozna ujrzeć takie widoki i piękno natury. Zaprezentuje On swoją wyprawę w którą się wybrał ze swoją dziewczyną, czyli "O wędrówce w Domu Olbrzymów"!

Pasja 2013

Spotkanie Pasja odbędzie się  w dniach 14-15 grudnia 2013 r. w Stargardzie Szczecińskim. Szczegóły wkrótce.
Wszystkich (osoby indywidualne, kluby, organizatorów imprez, wypraw itp.), którzy chcieliby zaprezentować swoje zdjęcia, produkcje filmowe lub inne materiały podczas PASJI, prosimy o kontakt drogą internetową pasja@trudy.pl

Konkurs Foto START!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym PASJA.

Zgłoszenia należy nadsyłać drogą elektroniczną, poprzez link Zgłoszenia od 20 października do 1 grudnia 2013r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

 

Rozstrzygniecie Konkursu Foto "PASJA 2012".


Nagroda I:  Paweł Adamek (Sucha Beskidzka)  „Wspólny cel”

Nagroda II: Jacek Dąbrowski (Chociwel) „W stronę marzeń”

Nagroda III: Radosław Loch (Gdynia) „Krzyżne w deszczu i zimnie”


Nagroda Organizatora: Paweł Adamek (Sucha Beskidzka)  „Godzina 05.02”

 


Jury oraz organizatorzy gratulują wszystkim autorom, zapraszając do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Wystawa wybranych prac konkursowych zostanie zaprezentowana w holu starostwa powiatowego w Stargardzie.O dokładnym terminie wystawy poinformujemy wkrótce.

Pasja 15 grudnia 2012 w Jazz Bar Spotkanie

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę w Jazz Bar Spotkanie na ul. Warownej 9 w Stargardzie Szczecińskim odbędzie się nasze spotkanie Pasja - rajdy, wyprawy, podróże. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich chętnych. Zaczynamy o godzinie 10:00. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor!

Marek i Mateusz Miłoszewscy

Pierwsze informacje na temat Nagród konkursu FOTO

Chcielibyśmy żeby nagrody które zostaną przyznane po rozstrzygnięciu konkursu były pewną drobną niespodzianką. Aktualna lista nagród dla pierwszych trzech miejsc znajduje się tutaj! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią.

 

Przypominamy że czas na zgłoszenie swoich zdjęć jest do 2 grudnia 2012r. Zgłoszenia można dokonać tutaj, zdjęcia nie mogą być większe nić 500kb i muszą posiadać rozszerzenie .jpg. Dokładne informacje na temat warunków uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie.

Wygenerowano w sekund: 0.13
944,742 unikalne wizyty